Blog

Aktualności

Życzenia Świąteczne dla Seniorów z Domu Pomocy Społecznej

21 grudnia 2020, Autor: admin

W piątek 18.12.2020 r. Siostra Dyrektor wraz z nauczycielką przekazały na ręce p. terapeutki Magdaleny, życzenia świąteczne dla Pensjonariuszy i Personelu Domu Pomocy Społecznej przy ul. Radziwiłłowskiej 8 od Dzieci i Personelu Przedszkola. Przykry czas pandemii spowodował zawieszenie naszej dotychczasowej formy współpracy, jaką były bardzo przez nas cenione, okolicznościowe spotkania Dzieci z Seniorami, których nam bardzo brakuje. Przedszkolaki przekazały Pensjonariuszom upieczone przez siebie korzenne ciasteczka, własnoręcznie wykonane  papierowe aniołki, kartki świąteczne z życzeniami oraz zapewnienie o pamięci w modlitwie o potrzebne łaski w tym szczególnie trudnym dla Mieszkańców i Personelu Domu czasie. Serdecznie dziękujemy za otrzymane dla Dzieci od Mieszkańców świąteczne cudeńka, rękodzieła – szydełkowe bałwanki i stroik. Nie zabrakło także łakoci. Ufamy, że czas pandemii wnet przeminie i nasze piękne spotkania z Pensjonariuszami powrócą…

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.