Blog

Aktualności

Zimowe szaleństwa na śniegu

15 stycznia 2021, Autor: jolanta

Nocne, obfite opady śniegu, dobry stan jakości powietrza i temperatura oscylująca w okolicach 0˚C sprawiły, że w środę – 13.01.2021 r. Przedszkolaki miały okazję po raz pierwszy tej zimy oddać się radosnym harcom na śniegu. Aktywne zabawy na powietrzu tj. bieganie i tworzenie śladów w sporej warstwie białego puchu, rzucanie śnieżkami do celu  i oczywiście największa atrakcja – lepienie bałwanów dostarczyły wszystkim Dzieciom dużej dawki endorfin i dobrego humoru. Mamy nadzieję, że ten pierwszy w tym roku dzień z aurą jak na prawdziwą zimę przystało jest zapowiedzią wielu kolejnych z możliwością aktywnego wypoczynku na powietrzu (jeżeli oczywiście pozwoli na to stan jakości powietrza). W dobie obostrzeń pandemicznych zabawy na śniegu na podwórku i w ogrodzie przedszkolnym są dla dzieci bezcennymi chwilami. Wszyscy czekamy jeszcze na możliwość jazdy na sankach, jak to bywało w latach, kiedy zimy były prawdziwymi zimami…

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.