Blog

Aktualności

Wyszywankowe propozycje w ramach „Koła sprawnych rąk”

27 kwietnia 2020, Autor: jolanta

Propozycja pani Ani w ramach „Koła sprawnych rąk” według ksiażki pt.”Wyszywanki i inne robótki ręczne” K. Proniewskiej-Mazurek

Kochane dzieci, oto moja propozycja dla Was na czas kwarantanny

Zachęcam, abyście wspólnie z rodzicami lub starszym rodzeństwem wykonali jedną filcową rzecz spośród propozycji, które będę dla Was codziennie udostępniać na naszej stronie internetowej w zakładce Rodzice/Zajęcia. Propozycja ta nie ma formy konkursu, ale po powrocie do przedszkola stworzymy galerię waszych prac, a każdy uczestnik otrzyma drobny upominek 🙂 po zakończeniu wystawy, prace zabierzecie do domu 🙂

Zachęcam Was kochani i pozdrawiam – p. Ania 

  

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.