Wyniki przedszkolnego konkursu kolęd i pastorałek

13 grudnia 2022, Autor: admin

We wtorek 13.12.2022r. w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Do konkursu przystąpiło 14 uczestników. Poziom konkursu był wysoki i wyrównany. Dzieci przepięknie zaprezentowały przygotowane utwory przed publicznością przedszkolną. Naszych młodych, zdolnych uczestników oceniało jury w składzie: Pani Julia Kosk-Wojciechowska, pani Diana Ovsianykowa oraz pan Artur Witkowski.

Laureatami konkursu zostali:

miejsce I –  Sara W. 5 lat, „Była noc”

miejsce II –  Nina G. 6 lat, „Pastorałka od serca dla ucha” oraz Teresa H. 6 lat, „Skrzypi wóz”

miejsce III – Julian B. 4 lata, „Pójdźmy wszyscy do stajenki” oraz Emilia B. 6 lat, „Jezus malusieńki”

WYRÓŻNIENIA:

Michalina O. 4 lata, „Świeć gwiazdeczko”

Klara i Jan K. 4 i 5 lat, „Skrzypi wóz”

Augustyn i Tomasz R. 4 i 5 lat, „Mizerna cicha”

Louis M. 4 lata, „Świeć gwiazdeczko”

Maria J. 6 lat, „Świeć gwiazdeczko”

Wszystkim uczestnikom gratulujemy muzycznych talentów, ale też odwagi, chęci podjęcia wysiłku i zaprezentowania swoich umiejętności przed publicznością. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci.

BRAWA DLA WSZYSTKICH !!!