Blog

Aktualności

Warsztaty plastyczne –„Bożonarodzeniowe choinki”

14 grudnia 2018, Autor: jolanta

13.12.2018 r. o godz. 16.00 odbyły się warsztaty plastyczne dla chętnych Dzieci, Rodziców i Rodzeństw przygotowane przez p. Bernadetę i p. Agnieszkę. Uczestnicy warsztatów tworzyli wg własnej inwencji (przy bardzo niewielkim doradztwie ze strony nauczycielek) choinki i bombki na styropianowych bryłach, korzystając
z rozmaitych materiałów tj.: koronki, szyfonowe i ozdobne wstążki, samoprzylepne  kryształki, brokaty, koraliki, cekiny, farby, gwiazdki z brokatowego papieru, konopne sznurki, piórka czy  kolorowe, akrylowe pomponiki. Połączone, rodzinne siły twórcze i manualne zaowocowały powstaniem małych i niepowtarzalnych dzieł sztuki, które podkreślą domową, świąteczną atmosferę biorąc pod uwagę ilość pozytywnych emocji, które towarzyszyły ich powstawaniu. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie  w warsztatach.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.