Blog

Aktualności

Trening muzyczno – sportowy

31 stycznia 2020, Autor: jolanta

30.01.20, w czwartek dzieci miały okazję pod profesjonalnym okiem fizjoterapeuty i trenera tańca p. Jacka Leśniaka doskonalić sprawność i tężyznę fizyczną. Pan Jacek przygotował dla przedszkolaków bardzo atrakcyjne zabawy i ćwiczenia ruchowe skorelowane z energetyczną muzyką, sprzyjające budowaniu wytrzymałości i siły organizmu. „Turbo pajace”, „turbo bieg”, „orzełki”, „wirujące talerze”, „szybkie nożyczki” „wspinaczka po drabinie”, „szybkie żabki” czy „ośmiornica” nie tylko zaspokoiły potrzebę ruchu, ale przede wszystkim dostarczyły dzieciom dużo radości. Dodatkową atrakcją były akcesoria sportowe wykorzystane podczas treningu tj. drabinka sznurowa, talerze do kręcenia na kijku,  sznurowa ośmiornica i stożki treningowe.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.