Blog

Aktualności

teatrzyk pt. „Najpiękniejszy prezent”

1 lutego 2019, Autor: jolanta

W piątek 01.02.19r. dzieci obejrzały na terenie przedszkola spektakl pt. „Najpiękniejszy prezent” w wykonaniu Teatru EDEN z Wieliczki.   Spektakl przedstawia historię chłopca – Piotrusia, którego wymarzonym prezentem była obecność jego taty na święta w domu. Chłopiec nie marzył  o żadnym innym prezencie ani zabawkach, a jedynie o bliskości ukochanego taty. W zatrzymaniu  taty w domu pomógł Piotrusiowi Anioł. Razem przeżyli niesamowite przygody. Marzenie Piotrusia jednak się spełniło i spędził święta ze swoim tatą. Wszystkie dzieci żywo reagowały na zaistniałe sytuacje i wspólnie z bohaterami przeżywały ich doświadczenia oraz pomagały Aniołowi wpłynąć na decyzje taty. Z całej tej opowieści dowiedzieliśmy się, że najpiękniejszym prezentem jest MIŁOŚĆ OJCOWSKA i czas poświęcony innym.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.