Świąteczne życzenia dla Pań Seniorek z ZOL –u

13 kwietnia 2023, Autor: admin

Z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego Przedszkolaki przygotowały okolicznościowe niespodzianki dla Pań podopiecznych Sióstr Felicjanek w zaprzyjaźnionym Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym przy ul. Kołłątaja. Sześciolatki przygotowały okolicznościowe kartki świąteczne w technice 3D, a Pięciolatki zrobiły kajmakowe pischingery. Siostra Dyrektor Przedszkola wraz z nauczycielką przekazała Paniom Personelowi życzenia od Dzieci i Personelu oraz wręczyła na  ręce Siostry Dyrektor ZOL – u świąteczne niespodzianki. Siostra Dyrektor ZOL – u także złożyła najlepsze życzenia dla społeczności Przedszkola, wyraziła nadzieję na rychłe, wiosenne spotkanie Dzieci z Paniami, wręczyła łakocie dla Dzieci oraz świąteczny obraz z wielkanocnym Barankiem symbolizującym Zmartwychwstałego Pana Jezusa wykonany przez Panie Pensjonariuszki czasochłonną i precyzyjna techniką papieroplastyki z bibułowych kuleczek. Obraz zajął honorowe miejsce w Przedszkolu pięknie wpisując się w świąteczną dekorację.