Blog

Aktualności

Świąteczne podarki dla Pacjentów Szpitala im. J. Dietla

21 grudnia 2020, Autor: admin

 

W piątek, 18.12.2020 r. s. Dyrektor z p. Sylwią zawiozły do Szpitala Specjalistycznego przy al. Focha 33 świąteczne upominki i artykuły pierwszej potrzeby dla Pacjentów oddziału covidowego. Dzięki zaangażowaniu i ofiarności Rodziców naszego Przedszkola, przygotowaliśmy paczki zawierające owoce, słodycze (w tym paczki z piernikami), soki owocowe, herbatki, mydła hipoalergiczne w płynie, mokre chusteczki, ręczniki papierowe i chusteczki higieniczne, kremy do rąk, pasty i szczoteczki do zębów oraz jednorazowe maszynki i pianki do golenia. Przedszkolaki wykonały także okolicznościową kartkę świąteczną formatu A-4 z własnoręcznie wpisanymi życzeniami dla Pacjentów i Personelu Oddziału. Mamy nadzieję, że przekazane dary i życzenia sprawią Pacjentom choć trochę radości w trudnej dla nich rzeczywistości. Życzymy wszystkim drogim Pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia, Personelowi dużo sił  i zapewniamy o codziennej modlitwie z Dziećmi w ich intencji.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.