Blog

Aktualności

Spotkanie ze św. Mikołajem

8 grudnia 2020, Autor: jolanta

 

W poniedziałek, 07.12.20 do przedszkola zawitał długo i z niecierpliwością wyczekiwany przez Dzieci gość z Nieba – św. Mikołaj. Jako, ze czas pandemii wymaga przestrzegania zasad sanitarnych, także św. Mikołaj, świecąc przykładem przybył w białej maseczce. Rozchodzący się dźwięczny głos dzwonka zwiastujący obecność Gościa wywołał u Przedszkolaków szczere uśmiechy i falę ogromnej radości. Gość witany był piosenkami, wierszami i modlitwami przygotowanymi na tę okoliczność. Po interesujących rozmowach z dziećmi nastąpiła miła chwila wręczania podarków. Na koniec spotkania Dzieci z każdej grupy obdarowały niebiańskiego Gościa  własnoręcznie wykonanym prezentem. Ten piękny dzień zostanie na długo wszystkim w pamięci, aż do przyszłego roku i ponownego spotkania….

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.