Blog

Aktualności

Spotkanie z Siostrą Eunice osu z Kenii

18 września 2023, Autor: jolanta

 

Siostra Eunice osu ze Zgromadzenia Sióstr Urszulanek w Kenii goszcząca we wrześniu  w Krakowskiej Wspólnocie odwiedziła Przedszkole i spotkała się  z Przedszkolakami z każdej grupy. Siostra ciekawa naszej przedszkolnej codzienności rozmawiała z Dziećmi; opowiadała o życiu ich rówieśników w Kenii; odpowiadała na pytania o afrykańskim Przedszkolu; wysłuchała piosenek przygotowanych na tę okazję oraz obejrzała regionalny taniec „Krakowiaka”. Na zakończenie spotkania Przedszkolaki obdarowały Siostrę własnoręcznie wykonaną okolicznościową laurką, filcowym etui na okulary i glinianą miseczką z łakociami. Dziękujemy Siostrze za spotkanie, podzielenie się doświadczeniami oraz życzymy wszelkich potrzebnych Bożych Łask w codziennej posłudze.   

 

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skip to content