Blog

Aktualności

Spotkanie z Policjantką

26 kwietnia 2019, Autor: jolanta

W środę, 23.04.2019 r. przedszkolaki spotkały się z Panią Policjantką, funkcjonariuszką z I Komisariatu Policji w Krakowie przy ul. Szerokiej 35. Dzieci poznały specyfikę pracy policjanta, umundurowanie oraz ważną rolę pełnioną w środowisku społecznym. Pani Policjantka w ciekawy sposób przybliżyła dzieciom zagrożenia, na które mogą być narażone lub z którymi mogą spotkać się w domu i na ulicy oraz sposoby ich unikania i właściwego zachowania się w przypadku pojawienia się danego zagrożenia. Wyjątkową atrakcją był dla dzieci policyjny samochód służbowy, który mogły dokładnie obejrzeć oraz posłuchać i zobaczyć sygnały dźwiękowe i świetlne. Dziękujemy Panu Komendantowi I Komisariatu Policji za umożliwienie spotkania, Pani policjantce za jego przygotowanie i przeprowadzenie
i żywimy nadzieję, że wśród naszych wychowanków rosną przyszli stróże prawa.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.