Blog

Aktualności

Spotkanie z Pensjonariuszami Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego

14 lutego 2019, Autor: jolanta

13.02.2019 r. dzieci z grupy 5 – latków spotkały się z okazji dnia Babci i Dnia Chorych z Pensjonariuszkami Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego prowadzonego przez siostry Felicjanki. Dzieci wystąpiły przed bardzo miłą publicznością, dla której ochoczo i z radością zaśpiewały piosenki, zatańczyły tańce, recytowały wiersz oraz zagrały w orkiestrze akompaniament na instrumentach perkusyjnych do utworu „Anne Polka” J. Straussa. Seniorki żywo reagowały podczas występu, komentując go z humorem, czym powodowały salwy szczerego śmiechu u dzieci. Po występie przedszkolaki wręczyły Paniom przygotowane serduszka z narysowanymi kwiatami oraz „słodką niespodziankę”. Na zakończenie spotkania Siostra Przełożona serdecznie rozmawiała z dziećmi,  podziękowała za przybycie i owocne spotkanie. Przedszkolaki otrzymały także od wdzięcznych Pensjonariuszek i Sióstr pyszne łakocie. Jesteśmy wdzięczni za dar międzypokoleniowego spotkania i możliwość wzajemnego duchowego ubogacenia się.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.