Blog

Aktualności

Spotkanie z Paniami Pensjonariuszkami  w ZOL

23 stycznia 2020, Autor: jolanta

W piątek, 17.01.20 sześciolatki spotkały się z okazji Dnia Babci z Paniami Pensjonariuszkami w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Felicjanek. Przedszkolaki przedstawiły „Jasełka”, podczas których Panie z chęcią włączały się w śpiew kolęd. Po przedstawieniu dzieci zaśpiewały Paniom piosenkę „sto lat, sto lat niechaj żyją nam”,  wręczyły przygotowane przez siebie laurki z przestrzennymi kwiatami i podanymi indywidualnie życzeniami oraz słodką niespodziankę. Siostra Dyrektor ZOL – u podziękowała dzieciom w imieniu swoim i Pań za przybycie i wręczyła słodkie upominki. Radosną atmosferę spotkania Juniorów z Seniorkami dopełniły gromkie brawa Pań i Dzieci na pożegnanie. Przedszkolaki złożyły obietnicę przygotowania dla Pań występu artystycznego na kolejne, pewnie wiosenne spotkanie.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.