Blog

Aktualności

spotkanie z ilustratorką książek z Fundacji „Burza Mózgów” oraz babcią naszego wychowanka

11 października 2019, Autor: jolanta

11.10.19r. grupa dzieci 5 letnich spotkała się z ilustratorką książek dla dzieci z Fundacji „Burza Mózgów” w ramach kampanii „Biblioteka Przedszkolaka”. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak powstają książki. Na spotkanie została zaproszona również babcia jednego z naszych wychowanków, która przeczytała dzieciom klasyka literatury światowej Tam, gdzie żyją dzikie stwory Maurice’a Sendaka. W ramach projektu otrzymaliśmy kuferek wypełniony książkami, kartami prac oraz kreatywnymi materiałami dla dzieci potrzebnymi do stworzenia własnej książki. Serdecznie dziękujemy Babci Antosia za poświęcony czas i rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.