Rozstrzygniecie Ogólnopolskiego Plastycznego Konkursu Patriotycznego pt.: „Kocham Polskę – mój dom”

25 listopada 2019, Autor: jolanta

W dniu 22.11.2019 r. powołane, niezależne Jury wyłoniło laureatów spośród 46 prac plastycznych zgłoszonych do zorganizowanego przez Przedszkole Nr 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie  Ogólnopolskiego Plastycznego Konkursu Patriotycznego pt.: „Kocham Polskę – mój dom” pod Patronatem Honorowym Instytutu Pamięci Narodowej  w Krakowie. W związku z dużą ilością prac, wysokim poziomem i pomysłowością ujęcia tematu przyznano nagrody w dwóch kategoriach wiekowych – dzieci młodsze 3 – 4 lata i dzieci starsze 5 – 6 – lat. Przyznano także nagrodę Grand Prix.

Laureaci:

Kategoria wiekowa 3 – 4 lata:

I miejsce – Pola K. z Przedszkola Sióstr Urszulanek UR im. Św. Anieli Merici w Sierczy

II miejsce – Barbara P. z Przedszkola Nr 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie

III miejsce – Zofia Z. z Przedszkola Sióstr Urszulanek UR im. Św. Anieli Merici w Sierczy

Wyróżnienia: Zuzanna W. z Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Misjonarek św. Rodziny im. bł. Bolesławy Lament w Zakopanem i Liliana B. z Przedszkola NR 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie

Kategoria wiekowa 5 – 6 lat:

I miejsce – ex aequo: Zuzanna T. z Przedszkola NR 2 Sióstr Miłosierdzia w Krakowie  i Alicja O.  z Przedszkola Publicznego NR 32 w Tarnowie

II miejsce ex aequo: Julia M. z  Przedszkola Publicznego NR 32 w Tarnowie i Maria R.
z Przedszkola NR 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie

III miejsce ex aequo: Maja M. z przedszkola Publicznego NR 11 w Rzeszowie i Kamila K.
z  Przedszkola NR 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie

Wyróżnienia: Zuzanna B., Gabriela L. i Laura K. z Przedszkola NR 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie

Nagrodę konkursową Grand Prix otrzymuje – Anna B. z Przedszkola Publicznego NR 32 w Tarnowie

Gratulujemy laureatom i gorąco dziękujemy wszystkim Uczestnikom za zaangażowanie. Nagrody dla laureatów oraz dyplomy dla wszystkich uczestników konkursu zostaną wysłane pocztą.