Blog

Aktualności

Przedszkolaki w parku rozrywki „Rabkolandzie”

1 października 2018, Autor: jolanta

19.09.2018 r. 4, 5, i 6 – latki korzystając z pięknej, letniej aury miło i radośnie spędziły czas w parku rozrywki „Rabkoland” w Rabce – Zdroju. Korzystając z oferty parku dzieci mogły zamienić się w lotników na karuzeli – samolotach, kierowców – na torze samochodowym w Kredkowym Lesie czy kowbojów – na torze konnym na Dzikim Zachodzie; przenieść się do świata marzeń na bajkowej, weneckiej karuzeli czy do świata cyrku podczas przejażdżki w cyrkowym namiocie. Wesoła Farma przybliżyła dzieciom życie zwierząt w gospodarstwie wiejskim; Gabinet Luster dostarczył dużej dawki endorfin wprawiając wszystkich przeglądających się
w krzywych zwierciadłach w szczery śmiech, któremu nie było końca. a co odważniejsi najmłodsi (ze względu na ograniczenie wzrostowe) mogli poczuć smak adrenaliny na mini rollercoasterze. Niezwykły plac zabaw, wielkie huśtawki i malutkie łódeczki napędzane siłą mięśni ramion w malowniczej, ukwieconej Dolinie Trzmiela dostarczyły wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Wszyscy wracali z wycieczki wypoczęci, dotlenieni i zadowoleni, śpiewając i dzieląc się dobrymi przeżyciami….aż
w końcu większość dzieci objął swoimi ramionami Morfeusz.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.