Blog

Aktualności

Projekt „Pszczoły uczą dzieci segregacji śmieci”

10 września 2018, Autor: jolanta

07.09.2018 r. (piątek) przedstawiciele z grupy 5 – i 6 – latków, Faustynka, Laura, Julia i Marcin
w pszczelich przebraniach wraz z s. Dyrektor, p. Agnieszką i s. Lucyną byli na Placu Wolnica, gdzie dokonali wymiany plastikowych zakrętek zbieranych w Przedszkolu na sadzonki roślin miododajnych. Wymiana odbyła się w ramach udziału Przedszkola w II edycji Programu „Pszczoły uczą dzieci segregacji śmieci” w ramach XXV Krakowskiego Miodobrania. Transport zorganizował p. Artur Wolanin, tata naszych wychowanków, a kilka worków zakrętek dostarczył samochodem nasz absolwent, pan Tomasz, pracownik Ignatianum. Jutro delegacja chętnych przedszkolaków wraz z rodzicami i nauczycielkami w ramach kontynuacji akcji wezmą udział w korowodzie pszczelich przebierańców tzw. „Paradzie Pszczół” z Krakowskiego Rynku na Plac Wolnica.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.