Blog

Aktualności

Poranek czytelniczy

9 października 2019, Autor: jolanta

We wtorek, 08.10.2019 r. przedszkolaki po raz kolejny spotkały się z kulturą żywego słowa podczas „Poranka czytelniczego”. Mama Mai z grupy 5 – latków zaproponowała dzieciom lekturę dwóch pięknych książeczek, wybranych z domowej biblioteczki: „Jak mała Helenka została wielką Świętą” Ewy Skarżyńskiej i „Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” Sama McBratney’a. Mali  odbiorcy z ogromnym zaciekawienie wysłuchali lektur zauroczeni ciepłym głosem lektorki czytającej utwory z iście aktorskim kunsztem. Serdecznie dziękujemy Mamie Mai za otwartość i podjecie się zadania rozwijania zainteresowań czytelniczych u najmłodszych i zarazem najwdzięczniejszych słuchaczy oraz zapraszamy na kolejne spotkania.

 

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.