Podziękowanie z Domu Pomocy Społecznej

17 lipca 2024, Autor: admin

Z ogromną satysfakcją i dumą dzielimy się radością i zaszczytem otrzymania od Mieszkańców, Dyrekcji i Pracowników Domu Pomocy Społecznej przy ul. Radziwiłłowskiej pięknych słów podziękowania i wdzięczności za spędzony z nami czas, na dyplomie wręczonym 6 – latkom podczas ostatniego, czerwcowego, okolicznościowego spotkania z Seniorami  za: „nieocenioną, wieloletnią współpracę, piękne, dziecięce występy, kreacje oraz uśmiechy i radość, które ze sobą wnosiliście do naszego Domu”. To honorowe wyróżnienie ma dla nas ogromne znaczenie, bowiem jest dla naszego Przedszkola swoistym dyplomem za czynną postawę Serviam, której znaczenie kolejne pokolenia naszych Przedszkolaków mogą dzięki spotkaniom z Pensjonariuszami Domu lepiej zrozumieć oraz autentycznie ją przeżywać i realizować na miarę swoich możliwości zgodnie z urszulańską dewizą „Soli Deo Gloria”.