Blog

Aktualności

Pierwszy dzień ferii zimowych w Przedszkolu

29 stycznia 2020, Autor: jolanta

Czas ferii zimowych w Przedszkolu zapowiada się atrakcyjnie. Dla wszystkich dzieci, które ominie „białe szaleństwo” podczas feryjnych wyjazdów czekają rozmaite mniejsze lub większe atrakcje. Niewątpliwie do tych większego kalibru można zaliczyć poniedziałkowe (27.010.20) niespodzianki. Pan Jacek Leśniak, instruktor tańca w naszym Przedszkolu przywiózł dwie „magiczne maszyny”  – do produkcji waty cukrowej i popcornu. Smakowite zapachy rozeszły się po całym Przedszkolu, a emocje towarzyszące możliwości poznania produkcji i konsumpcji ulubionych przez małych i dużych przekąsek  – bezcenne. Kolejną dawkę radości dostarczyło wszystkim chętnym dzieciom malowanie przez Panią animatorkę twarzy lub rąk zgodnie z ich własnym pomysłem lub zaczerpniętych z albumowych wzorników. Nikogo nie zniechęcił nawet pewien czas oczekiwania na swoją kolej, ponieważ oglądanie procesu powstawania malunku na twarzy kolegów bardzo absorbował dzieci. Na zakończenie każdy chętny przedszkolak miał okazję spróbować swoich sił przy nadmuchiwaniu długich, kolorowych balonów do modelowania,
z których powstały miecze, szable, pieski, kapelusze czy nawet kask strażacki.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.