„Parada Pszczół”

10 września 2018, Autor: jolanta

W sobotę, 08.09.2018 r. w ramach kontynuacji udziału Przedszkola w II edycji programu „pt. „Pszczoły uczą dzieci segregacji śmieci” w ramach XXV Krakowskiego Miodobrania grupa przedstawicieli społeczności przedszkola wraz z rodzicami i nauczycielkami – s. Lucyną i p. Agnieszką przeszła ulicami miasta z Rynku Głównego na Plac Wolnica w radosnej „Paradzie Pszczół” w czarno – żółtej tonacji rozmaitych i pomysłowych pszczelich strojów. Korowód pszczelich przebierańców poruszał się w rytm żywiołowej muzyki zespołu perkusyjnego Sorrir Por Fawor – w tł. uśmiechnij się. Finał przemarszu naszych dzielnych i wytrwałych pszczelich przedszkolaków: Beatki z najmłodszej grupy; Marysi i Mai z grupy 4 – latków; Faustynki, Laury i Michała z grupy 5 – latków; Julii z najstarszej grupy oraz dwóch naszych absolwentek pierwszoklasistek Poli i Klary miał miejsce na scenie Placu Wolnica, gdzie wszyscy przebierańcy prezentowali swoje stroje. Serdecznie dziękujemy dzieciom za udział w Paradzie i Rodzicom za poświecony czas i przygotowanie uroczych strojów i żywimy nadzieje, ze w przyszłorocznej Paradzie będzie nas dużo więcej jak na pszczeli rój przystało.