Blog

Aktualności

Niespodzianki dla Seniorów z Domu Pomocy Społecznej

20 stycznia 2021, Autor: admin

W środę 20.01.2021 r. z ogromną przyjemnością przekazaliśmy Pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej przy ul. Radziwiłłowskiej życzenia i podarunki od Przedszkolaków i Personelu z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jako, że czas sanitarnych obostrzeń pandemii covid – 19 trwa nadal, Dzieci nie mogły jak co roku do tej pory spotkać się w Domu Pomocy z Seniorami, by wspólnie przeżyć i podzielić się radością tego wyjątkowego dnia. Jednak ta sytuacja zmobilizowała nas do szukania innych form podtrzymania naszych dotychczasowych kontaktów i więzi. Przedszkolaki z wielką ochotą i zapałem przygotowały dla Pensjonariuszy kolorowe, filcowe podkładki – koty pod kubki; wykonały klimatyczne ramki z malunkiem serca i życzeniami oraz upiekły ciasto – „piernikową” szarlotkę. Aby dopełnić całości, dołączyliśmy do ciasta i podkładek pod kubki zestaw owocowych herbatek. Zarekomendowaliśmy także możliwość obejrzenia w dniu 21.01.21 r. filmików z programami artystycznymi przygotowanymi przez każdą grupę wiekową z okazji Dnia Babci i Dziadka. Życzymy wszystkim Drogim Seniorom opieki Bożej Opatrzności, wszelkich potrzebnych łask, dużo zdrowia, optymizmu, radości i pogody ducha. Żywimy nadzieję, że ta namiastka naszych spotkań sprawi radość w tym świątecznym dniu oraz zapewniamy o naszej pamięci i niecierpliwym oczekiwaniu na rychłe spotkania.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.