Niespodzianki dla Seniorów z Domu Pomocy Społecznej i Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego

30 stycznia 2023, Autor: admin

W piątek, 20.01.2023 r. z ogromną przyjemnością przekazaliśmy Pensjonariuszom zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Radziwiłłowskiej i Paniom Pensjonariuszkom z zaprzyjaźnionego Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego  przy ul. H. Kołłątaja prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Felicjanek życzenia i podarunki od Przedszkolaków i Personelu z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki  z wielką ochotą i zapałem przygotowały dla Pensjonariuszy kolorowe kwiaty w technice papieroplastyki oraz upiekły ciasto czekoladowe i muffinki. Ufamy, że te drobne upominki, w których przygotowanie dzieci włożyły dużo serca sprawią Seniorom prawdziwą radość. Życzymy wszystkim Drogim Seniorom opieki Bożej Opatrzności, wszelkich potrzebnych łask, dużo zdrowia, optymizmu, radości i pogody ducha oraz z niecierpliwością czekamy na wiosenne, okolicznościowe spotkania. Dziękujemy także s. Dyrektor ZOL- u za przekazane Dzieciom słodkości.