Blog

Aktualności

Nasze Przedszkolaki w projekcie „Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!”

19 czerwca 2020, Autor: jolanta

W czwartek – 18.06.20 r. kilkoro Przedszkolaków z grupy 5 – i 6 – latków wzięło ochoczo udział w realizacji projektu „Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!” Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie i Małopolskiego Kuratora Oświaty. Dzieci przygotowały dwa filmiki ze scenkami  mini – dramowymi i dwa filmiki z plakatami oraz trzy plakaty z rymowankami informującymi Seniorów o zagrożeniach ze strony oszustów podszywających się pod pracowników administracji, policjantów czy wnuków w celu wyłudzenia oszczędności, a nawet dorobku całego życia. Zachęcamy wszystkie Babcie i Dziadków do obejrzenia filmików i plakatów, które na pewno wzmogą czujność i będą przestrogą przed potencjalnymi oszustami.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.