Blog

Aktualności

Na seansie filmowym

31 stycznia 2020, Autor: jolanta

We wtorek, 28.01.20 przedszkolaki wybrały się do kina studyjnego „Pod Baranami” na seans filmowy pt.: „Kraina Lodu 2”. Dobrze znana dzieciom z pierwszej części  piątka bohaterów: przebojowa Anna i jej siostra, odważna Elsa (władające wspólnie krainą Arendelle), zdolny do poświęceń Kristoff, oddany renifer Sven oraz nieco fajtłapowaty, ale dowcipny bałwanek Olaf  wyruszają na śmiałą wyprawę, by odkryć zagadki Zaklętej Puszczy. Dynamiczne perypetie bohaterów w barwnej Zaklętej Puszczy kończą się dobrze, bowiem odkrycie rodzinnych tajemnic i sekretów
z przeszłości Anny i Elsy dzięki właściwym postawom bohaterów pozwala uratować mieszkańców Arendelle. Siła miłości, która nigdy nie umiera, naprawa wyrządzonych krzywd, wartość rodzinnych więzi oraz wzajemna współpraca to uniwersalny przekaz zawarty w fabule obrazu.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.