Blog

Aktualności

Msza święta na zakończenie roku przedszkolnego

17 czerwca 2019, Autor: jolanta

 W czwartek, 13.06.2019 r. podczas uroczystej Eucharystii, pod przewodnictwem ks. Kapelana Mateusza Szymczyka. Dziękowaliśmy Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski w roku przedszkolnym 2018/2019 oraz prosiliśmy o dobry czas wakacyjnego wypoczynku dla dzieci, rodzin i pracowników. Podczas Eucharystii w szczególny sposób objęliśmy modlitwą nasze 6 – latki, które dziękowały Panu Bogu za owocny czas czterech lat w przedszkolu. Piękny śpiew chóru Rodziców ze Szkoły Podstawowej Nr 159 Sióstr Urszulanek UR, w którym śpiewa kilku Rodziców wychowanków przedszkola uświetnił Eucharystię. Po Mszy św. nastąpiło uroczyste wręczenie tegorocznym absolwentom przez s. Dyrektor i Wychowawczynie  Dyplomów ukończenia Przedszkola oraz niespodzianek.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.