Blog

Aktualności

Msza św. inaugurująca rok przedszkolny 2019/2020

24 września 2019, Autor: jolanta

W środę 19.09.2019 r. o godz. 16.30 Dzieci z Rodzinami, Personel Przedszkola oraz Siostry z Zakonu Sióstr Urszulanek wraz z Siostrą Przełożoną modlili się o Boże błogosławieństwo na cały rok przedszkolny dla Dzieci i Rodzin podczas Mszy św. pod przewodnictwem ks. kapelana Przedszkola Mateusza Szymczyka. Dziękujemy wszystkim obecnym Dzieciom, Rodzicom, Krewnym, Siostrom i Paniom oraz Księdzu za wspólną modlitwę; Tacie Piotra za czytanie Słowa Bożego; siostrze Lidii za śpiew psalmu, a Dzieciom szczególnie za piękny śpiew podczas Eucharystii i przygotowanie modlitwy wiernych.  Powierzmy się wszyscy na ten rok przedszkolny Opiece Bożej Opatrzności.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.