Blog

Aktualności

Msza św. i Wizyta Duszpasterska

10 stycznia 2020, Autor: jolanta

We wtorek 07.01.2020 modliliśmy się o pokój na świecie na Mszy św. koncelebrowanej przez kapelana Przedszkola ks. Mateusza Szymczyka. Po Mszy św. ks. Mateusz w asyście s. Dyrektor, p. Artura Witkowskiego (nauczyciela rytmiki) oraz ministrantów z grupy 6 – latków (Samuela i Krzysztofa) modlił się o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla dzieci i pracowników Przedszkola odwiedzając sale dzieci i pokoje pracowników poczynając od gabinetu s. Dyrektor. Jak zwyczaj nakazuje Wizycie towarzyszył radosny śpiew tradycyjnych polskich kolęd. Na zakończenie Wizyty każdy otrzymał ofiarowany przez Księdza obrazek ze św. Rodziną z błogosławieństwem Bożym i życzeniami wszelkich łask w Nowym Roku.  

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.