Blog

Aktualności

Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej

16 listopada 2018, Autor: jolanta

09.11.2018 r. kilkoro dzieci z grupy 4 – latków (Aleksandra, Antonina, Gabriela, Natalia i Leon); z grypy 5 – latków (Hanna i Julia) oraz z grupy 6 – latków (Aleksandra, Helena, Julia i Karolina) wzięło udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej zorganizowanym przez Przedszkole Nr 2 Sióstr Miłosierdzia przy ul. Warszawskiej wpisującym się w 100. rocznicę odzyskania Niepodległości Polski. Grupa 4 – latków zaśpiewała piosenkę „Jesteśmy Polką i Polakiem”, a grupa dziewczynek ze starszych grup zaśpiewała piosenkę „Rozkwitały paki białych róż”. Poziom konkursu był bardzo wysoki, wszystkie piosenki uczestnicy  konkursu z różnych przedszkoli wdzięcznie i pięknie zaśpiewali. Grupa wokalna 4 – latków uzyskała wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej, podobnie grupa wokalna 5 – i 6 – latków. Gratulujemy!

 

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.