Blog

Aktualności

Imieninowe niespodzianki dla św. Mikołaja

5 grudnia 2020, Autor: jolanta

Czas oczekiwania na spotkanie ze św. Mikołajem Przedszkolaki wypełniły przygotowaniem dla Niego niespodzianek. Dzieci w każdej grupie nauczyły się wiersza i piosenki oraz przygotowały prezenty dla Gościa, który przecież jest solenizantem i świętuje także swoje imieniny. 3 – latki zadbały, by Mikołaj nie marzł i zrobiły długi, kolorowy szalik; 4 – latki wykonały piękny rysunek; 5 – latki pomyślały o pokrzepieniu Gościa słodkimi korzennymi ciasteczkami, a 6 – latki przygotowały okolicznościową laurkę. Z pewnością Święty będzie mile zaskoczony niespodziankami od Dzieci, które nie tylko oczekują na podarunki, ale potrafią także obdarowywać innych na miarę swoich możliwości, naśladując postawę prezentowaną przez Niego w ziemskim życiu.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.