Blog

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

23 stycznia 2020, Autor: jolanta

Wtorek i środa (21 i 22.01.20) należały w Przedszkolu w pełni do Babć , Dziadków i Wnucząt. Przedszkolaki z wszystkich grup przygotowały rozmaite programy artystyczne, by uhonorować najważniejszych w tych dniach członków Rodzin i sprawić ukochanym Babciom i Dziadkom z okazji ich Święta wiele radości.  Po występach wnuczęta wręczyły swoim Babciom i Dziadkom przygotowane niespodzianki i zaprosiły na przemiłe i pełne wzruszeń tradycyjne spotkania do przygotowanych specjalnie na tę okoliczność salek w Klasztorze Sióstr na dłuższe lub krótsze, wspólne „łasuchowanie”. Życzymy wszystkim wyjątkowym i drogim Babciom i Dziadkom deszczu Bożych Łask w codzienności, opieki Bożej Opatrzności, zdrowia, sił i radości oraz tej najpiękniejszej na ziemi miłości  – od wnucząt.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.