Blog

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka u 5-latków

13 lutego 2019, Autor: jolanta

05.02.19r. grupa 5-latków wspólnie z kochanymi Babciami i Dziadkami świętowała Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki w małych grupach recytowały wzruszające, czasem z nutką humoru wiersze. Zaśpiewały piosenkę „Moja babci i mój dziadek”, zagrały w „orkiestrze” akompaniament na instrumentach perkusyjnych do utworu „Anne Polka” J. Straussa oraz z gracją zatańczyły tańce: „Pada śnieżek”, „Polkę” i „Walca”. Niespodzianką wieńczącą występ artystyczny była dla Gości możliwość sprawdzenia swoich umiejętności tanecznych we wspólnie zatańczonym z wnukami „tańcu rosyjskim-łódki”. Po występie bardzo miło spędziliśmy czas z Babciami i Dziadkami przy „ciasteczku i herbatce”. Jesteśmy wdzięczni Babciom i Dziadkom za piękne, wspólne chwile i życzymy Im zdrowia, sił i opieki Bożej Opatrzności.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.