Blog

Aktualności

Bal Wszystkich Świętych

10 listopada 2023, Autor: admin

 

Na dorocznym Balu Wszystkich Świętych w czwartek, 26.10.23r. pojawili się liczni Święci począwszy od czasów pierwszych chrześcijan aż do wyniesionych współcześnie na ołtarze. Nie zabrakło także Matki Bożej, Św. Józefa, Archanioła Michała i licznej gromady aniołów. Radosne pląsy, korowody, tańce z niebiańsko mieniącymi się mydlanymi banieczkami; śpiewanie piosenek z repertuaru Rycerzy Światła, Arki Noego czy Małego TGD oraz konkursy i zagadki o świętych Patronach z Nieba przybliżyły Przedszkolakom zbliżającą się uroczystość Wszystkich Świętych. Niewątpliwą atrakcją Balu było delektowanie się w przerwie na wzmocnienie sił do dalszej zabawy popcornem świeżo prażonym w oryginalnej maszynie. W tym dniu rzeczywiście nasi święci Patronowie w Niebie razem z Nami wielbili Pana Boga i radowali się chwilą spotkania Nieba z Ziemią w Przedszkolu.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skip to content