Blog

Aktualności

Bal karnawałowy „W świecie zawodów”

6 marca 2019, Autor: jolanta

28.02.2019 r. w „Tłusty czwartek” w Przedszkolu zjawili się przedstawiciele rozmaitych zawodów, którzy bawili się na dorocznym balu karnawałowym. Salę balową wypełnili strażacy, żołnierze, policjanci, lekarze, pielęgniarki, tancerki, baletnice, piosenkarki, kucharze, fryzjerzy, nauczyciele i sportowcy. To był prawdziwy, zawodowy, karnawałowy, balowy zawrót głowy. Tańcom, pląsom i korowodom nie było końca. Balowicze chętnie zgłaszali się do rozmaitych konkursów tanecznych i zagadek związanych oczywiście z tematem przewodnim balu, zadziwiając wiedzą o zawodach, które wykonują przecież dorośli. Ciekawe, kto z obecnych balowiczów zrealizuje w przyszłości swoje dziecięce marzenie i umieści w fotoalbumie obok siebie dwa zdjęcia: dorosłego odpowiedzialnie realizującego wybrany przez siebie zawód i pełnego radości dziecka w przebraniu z karnawałowego balu?

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.