Upominki dla Seniorów z okazji Dnia Matki

31 maja 2021, Autor: admin

W środę – 26.05.2021 r., z okazji Dnia Matki, Przedszkolaki przekazały Seniorom: Pensjonariuszom z zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Radziwiłłowskiej oraz Paniom podopiecznym Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego Sióstr Felicjanek przy ul. Kołłątaja, najlepsze życzenia oraz przygotowane przez siebie niespodzianki za pośrednictwem Siostry Dyrektor. Dzieci przygotowały na tę piękną, majową okazję filcowe podkładki pod filiżanki, serduszkowe laurki z różanymi bukietami z kolorowego papieru oraz pischingery z masą krówkowo – maślaną. Chociaż trwająca nadal sytuacja pandemiczna zmusza nas niestety tylko do takiej formy kontaktu z Seniorami, zapewniamy o naszej pamięci o Nich w przedszkolnej codzienności oraz cały czas mamy nadzieję na powrót w niedalekiej przyszłości do tradycji ogromnie wartościowych i niezwykle sympatycznych, wspólnych spotkań okolicznościowych. Serdecznie pozdrawiamy Seniorów i Personel, zapewniamy o naszej modlitwie w Ich intencji i zachęcamy do oglądania w zakładce „Galeria” na stronie internetowej Przedszkola filmików okolicznościowych z Dziećmi w rolach głównych.