Spotkanie z Seniorami z okazji Dnia Matki

29 maja 2023, Autor: admin

Z okazji Dnia Matki Pięciolatki spotkały się w piątek, 26.05.23 r. z Pensjonariuszami z zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Radziwiłłowskiej.  Przedszkolaki radośnie zaśpiewały dla Seniorów okolicznościowe piosenki, recytowały w małych grupach wiersze oraz zatańczyły tańce: hiszpański „taniec byka” – Pasodoble, Toca – Toca, Rock ‘n’ rolla, Papaję i Las Ketchup. Po aplauzie wdzięcznej Widowni na zakończenie występu Kyrylo zagrał na ręcznych dzwonkach melodycznych „Sto lat”, po czym grupa zaśpiewała piosenkę, a Konstanty i Helena złożyli Seniorom w imieniu całej społeczności Przedszkola najlepsze życzenia. Na zakończenie spotkania Dzieci wręczyły słodkie „co nieco” oraz wykonane przez siebie kolorowe kwiaty 3D z papieru. Jak zawsze spotkania z Seniorami są wyjątkowym czasem zarówno dla Dzieci jak i „przyszywanych” Babć i Dziadków, dostarczają pięknych przeżyć, emocji i wzruszeń, a przed wszystkim łączą pokolenia. Dziękujemy Mieszkańcom i Personelowi za bardzo ciepłe przyjęcie, niezapomniane, wspólne chwile i otrzymane łakocie. Dziękujemy szczególnie Panu Darkowi za organizowanie naszych spotkań i nieocenioną pomoc techniczna podczas naszych występów. Do zobaczenia wkrótce na pikniku „pod chmurką”!