Spotkanie z Pensjonariuszami DPS – u

27 października 2023, Autor: admin

Odpowiadając na zaproszenie Dyrekcji zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Radziwiłłowskiej, Sześciolatki wybrały się na spotkanie z Pensjonariuszami z okazji urodzin kilkorga Jubilatów. Po raz pierwszy w historii naszych okolicznościowych spotkań Przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie pt.: „Księga Świętych – święta Urszula”, którego wykonanie zostało nagrodzone przez Widzów gromkimi brawami. Z okazji urodzin Dzieci recytowały także okolicznościowy wiersz-modlitwę, zaśpiewały piosenkę „Sto lat”, przekazały upieczone w Przedszkolu ciasto czekoladowe oraz rozdały pod kierunkiem Pana Darka (pracownika Domu i koordynatora naszych spotkań) dostojnym Jubilatom urodzinowe łakocie. Dziękujemy serdecznie naszym „przyszywanym” Babciom i Dziadkom za spotkanie, jak zawsze ciepłe przyjęcie; za otrzymane, ulubione przez Dzieci łakocie  i życzymy wszystkim dużo zdrowia, sił, pogody ducha oraz wszelkich potrzebnych Niebiańskich Łask w codzienności za przyczyną Świętej Urszuli.