Spotkanie z partnerami w ramach projektu Erasmus+ DZIEŃ DRUGI

2 października 2021, Autor: admin

Wczesnym rankiem udałyśmy się do wioski hobbitów „Bucka-Lak”. Było to urokliwe miejsce położone w lesie nad przepięknym jeziorem. Jednomyślnie stwierdziłyśmy, ze byłoby to idealne miejsce na wyjazdowe, robocze spotkanie Rady Pedagogicznej 🙂  Dalszą część dnia poświęciłyśmy na poznanie historii Węgier. Na naszym szlaku znalazł się kościół i średniowieczna fortyfikacja w Szabolcs oraz zamek w Sarospatakon. Kolejnym naszym przystankiem była wizyta w winnicy Tokaj Portius połączona z degustacją lokalnego wina. Ostatnim wydarzeniem tego dnia była kolacja z Gronem  Pedagogicznym szkoły i przedszkola Szent Laszlo Katolikus Gimnazium, Technikum, Ket Tanitasi Nyelvu Altalanos Iskola, Kollegium es Ovoda. Był to czas dzielenia się wrażeniami minionego dnia oraz wymiany dobrych praktyk zawodowych partnerów projektu.