Spotkanie z Paniami Pensjonariuszkami z ZOL – u

2 czerwca 2023, Autor: admin

Pięciolatki z okazji Dnia Matki odwiedziły we wtorek, 30.05.23 r. Panie Pensjonariuszki w zaprzyjaźnionym Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym prowadzonym przez Siostry Felicjanki. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny złożony z okolicznościowych wierszy i piosenek oraz zatańczyły tańce: Pasodoble, Rock and rolla, Toca – toca, Papayę i Las Ketchup. Pan Artur prowadzący zajęcia  rytmiczne w Przedszkolu zapewnił oprawę muzyczną wydarzenia, akompaniując na keyboardzie. Basia zagrała na ręcznych dzwonkach melodycznych  „Sto lat”, po którym Dzieci radośnie zaśpiewały Paniom piosenkę i złożyły najserdeczniejsze życzenia. Wzruszone Panie podziękowały gromkimi brawami za artystyczną prezentację, po czym Dzieci wręczyły wykonane przez siebie kwiaty. Na ręce Siostry Dyrektor Przedszkolaki przekazały dla Seniorek smakowite wypieki (babeczki, ciasteczka, muffinki, ciasto murzynek) tym razem przekazane od Rodziców Poliny, Aleksandry, Antoniego, Hanny, Heleny i Kyrylo, którym serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie. Siostra Dyrektor ZOL – u podziękowała Dzieciom za tak piękne spotkanie, złożyła w imieniu Pań i Swoim życzenia z okazji Dnia Dziecka, wręczyła niespodzianki – słodkie Prince Pola. Zaprosiła także na kolejne spotkania, które na stałe już wpisały się w kalendarz wydarzeń Przedszkolnych i ZOL – u z czego bardzo się cieszymy, widząc jak dobre owoce wydają.