Spotkanie z Babciami i Dziadkami

1 czerwca 2022, Autor: admin

Dzieci z grupy 6 – latków kończące edukację przedszkolną z wielką radością gościły w piątek, 27.05.2022 r. Babcie i Dziadków, z którymi mogli wreszcie spotkać się po dwóch latach pandemicznych obostrzeń. Dzieci zaprezentowały przedstawienie pt.: „Czerwony Kapturek” oparte na motywach „Bajki – Grajki” J. Brzechwy oraz baśni Braci Grimm. Po spektaklu Wnuczęta zaprosiły drogich Gości na pyszne ciastko i herbatkę, by ostatni raz w Przedszkolu świętować zaległe Dni Babci i Dziadka i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Radości, wzruszeniom, uściskom i wspomnieniom nie było końca i warto przy tej okazji zacytować słowa z Homilii papieża Franciszka na I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych  „Wszyscy byliśmy na kolanach naszych dziadków, którzy trzymali nas w objęciach. I dzięki tej miłości staliśmy się dorośli.”