Rodzinny konkurs na najpiękniejszą pisankę wielkanocną

22 marca 2023, Autor: admin

Drodzy Rodzice serdecznie zachęcamy do udziału w rodzinnym konkursie na  NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ.

Konkurs skierowany do dzieci i rodziców z Przedszkola nr 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie.

Termin składania prac: 30.03.23 r.

Ogłoszenie wyników konkursu: 03.04.23 r.

Cele konkursu:
– kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi
– propagowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu z dzieckiem
– integrowanie środowiska rodzinnego dziecka ze środowiskiem przedszkolnym
– wspieranie twórczości i kreatywności
– wyrabianie poczucia estetyki

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie.
2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i rodziców z Przedszkola nr 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie.
3. Zadaniem konkursowym jest wspólne wykonanie pisanki wielkanocnej (praca przestrzenna). Pisanka wielkanocna wykonana dowolną techniką.
4. Każda praca powinna być opatrzona metryczką (imię i nazwisko dziecka oraz grupa przedszkolna).
5. Termin składania prac: 30.03.23 r.

6. Prace należy składać do koordynatora konkursu – wychowawczyni gr. 4 – latków (p. Anna).

7. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 03.04.23 r.

8. Oceny prac dokona powołane w tym celu Jury. Oceniane będą: wrażenie artystyczne, oryginalność, pomysłowość, różnorodność wykorzystywanych materiałów, estetyka pracy.
9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu i przyznaniem prawa do wykorzystywania prac w celu popularyzacji konkursu.