Przedstawienie „Samotny Bogacz”

10 października 2022, Autor: admin

Po raz kolejny z wielką przyjemnością gościliśmy w Przedszkolu artystów z grupy Eden. W środę, 28.09.22 r. Przedszkolaki obejrzały spektakl. Pt. „Samotny Bogacz”, oparty na ewangelicznej przypowieści o bogaczu i Łazarzu. Pięknie opowiedziana historia, we współczesnej adaptacji zawierającej humor słowny i sytuacyjny uświadomiła Dzieciom rangę wartości umiejętności dostrzegania w życiu potrzeb innych ludzi i niesienia im pomocy na miarę swoich możliwości oraz dawania każdemu drugiej szansy, jeżeli wyraża chęć zmiany swojego postępowania na lepsze. Wiele przewidzianych w spektaklu interaktywnych sytuacji umożliwiło najmłodszym Widzom w pełni zaangażować się emocjonalnie i odkryć dzięki temu przesłanie moralne przedstawienia.