Blog

Aktualności

Przedstawienie dla Pierwszoklasistów

28 października 2019, Autor: jolanta

23.10.2019 r., w środę miło było gościć dzieciom z grupy  6 – latków starszych kolegów (z klas 1a i 1b) wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej NR 159 Sióstr Urszulanek UR oraz chętnych Rodziców, dla których przedstawiły spektakl „Księga Świętych” wg autorskiego scenariusza s. Anny Kalecińskiej osu., prowadzącej w grupie koło teatralne. Ufamy, że pierwszoklasiści (świeżo po złożeniu ślubowania) zaczerpnęli ze spektaklu oprócz wrażeń estetycznych także, a nawet przede wszystkim wrażenia duchowe. Dziękujemy szczególnie tacie Piotra z grupy 6 – latków za poświęcony czas i zaangażowanie podczas przedstawienia w  przeprowadzenie nagrania video oraz wykonanie dokumentacji fotograficznej.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.