Pożegnanie Sześciolatków

17 czerwca 2021, Autor: admin

W środę, 16.06.21r. pożegnaliśmy uroczyście 6 – latki. Najstarsze Przedszkolaki przedstawiły młodszym kolegom pięknie przygotowaną, zabawną, muzyczną bajkę Katarzyny Lengren pt.: „Król Bul”.  Na zaproszenie sześciolatków spotkanie uświetniło swoją obecnością także kilka Sióstr ze Zgromadzenia. Widzów zaczarowała scenografia, akcja bajki oraz gra aktorska najstarszych Przedszkolaków. Po przedstawieniu Dzieci z grupy 5 – latków, w regionalnych strojach krakowskich zatańczyły żywiołowego Krakowiaka oraz zaśpiewały krakowską piosenkę o Lajkoniku. Dzieci z najmłodszych grup pożegnały tegorocznych absolwentów Przedszkola wręczając słodkie niespodzianki oraz kwiaty z kolorowej bibuły. Pięknie dziękujemy 6 – latkom za wspólnie spędzony miły czas w Przedszkolu oraz życzymy Opieki Bożej Opatrzności, wiele radości i pięknych chwil w  szkole.