Pożegnanie Sześciolatków i Siostry Dyrektor

26 czerwca 2023, Autor: admin

Kolejny rok przedszkolny dobiegł końca. We wtorek, 20.06.2023 r. godz.10.00 społeczność Przedszkola uroczyście pożegnała grupę Sześciolatków i dziękowała Siostrze Dyrektor, Jolancie Kurzanowskiej za lata ofiarnej pracy w Przedszkolu. Sześciolatki pięknymi, wierszowanymi tekstami i piosenkami dziękowały Siostrze Przełożonej, Siostrze   Dyrektor, wszystkim Pracownikom i Kolegom z młodszych grup za wszystko co przeżyli, co odkryli  i czego się nauczyli przez cztery lata
w Przedszkolu. Kolejno Dzieci z poszczególnych grup przedstawiły przygotowane z tej okazji tańce i piosenki. Delegacja Przedszkolaków z każdej grupy wiekowej podziękowała Siostrze Dyrektor za wszystkie lata ogromnej troski o Dzieci  i wszelkich  starań o Przedszkole, życząc Siostrze potrzebnych łask i powierzając Siostrę Opiece Bożej Opatrzności. Wręczyły Siostrze kwiaty i ogromne, rozkładane serce z portretem Siostry otoczonej Dziećmi i indywidualnymi podziękowaniami i życzeniami znajdującymi się wewnątrz na uformowanych kwiatach z orgiami. Pracownicy Przedszkola zaśpiewali dla Siostry przygotowaną z układem choreograficznym piosenkę „Dla Ciebie kwitną kwiaty”. Po wzruszającej uroczystości głos zabrała Siostra Dyrektor, która podziękowała wszystkim bardzo ciepłymi słowami i wręczyła łakocie dla Dzieci. Także Siostra Przełożona, Maria Jaworska skierowała miłe słowa do wszystkich obecnych.