Podsumowanie działania „Kawiarenki Urszulańskiej”

8 marca 2023, Autor: admin

Druga edycja charytatywnej „Kawiarenki Urszulańskiej” zorganizowanej na terenie Przedszkola w dniach 16.02.23 r. – 21.02.23 r. przyniosła bardzo wymierne owoce, zarówno w sferze emocjonalnej jak i materialnej. Goście kawiarenki (Rodzice, Dzieci, Dziadkowie, Krewni i Siostry ze Zgromadzenia) mieli niepowtarzalną okazję spędzić ze sobą trochę bezcennych, wspólnych chwil relaksu w domowej atmosferze przy wyśmienitej kawie, herbatce i serwowanych co dzień innych, domowych wypiekach Personelu Przedszkola, ich Krewnych i kilku Mam naszych Wychowanków oraz zaopatrzyć się także w słodkie co nieco do pracy czy domu. Cały dochód pozyskany w Kawiarence został przekazany na potrzeby dzieła Misji Urszulańskiej w Peru, gdzie od wielu już lat posługuje Siostra Barbara osu. Zebrane w tym roku środki posłużą w ramach kontynuacji wsparcia misyjnego dzieła Sióstr Urszulanek UR skierowanego na pomoc peruwiańskiej Rodzinie, borykającej się z bardzo trudną sytuacją życiową i zdrowotną. W zeszłym roku zebrane fundusze umożliwiły zakup gruntu i postawienie skromnego domu. W tym roku liczymy na to, ze uda się wyposażyć w niezbędne sprzęty dom Rodziny z Pachacutec. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom i osobom zaangażowanym w działanie Kawiarenki. Ufamy, że Dzięki ofiarnym i otwartym Sercom urszulańskie Serviam Sióstr Misjonarek w pełni rozkwitnie i wyda piękne owoce dobra i miłości, które z pewnością dzięki Bożej Hojności deszczem potrzebnych Łask wrócą do Darczyńców.