Na seansie filmowym w Pałacu „Pod Baranami”

12 lutego 2023, Autor: admin

Przygody dwojga przedszkolnych przyjaciół, Kacpra i Emmy w czasie zimowego wypoczynku w pięknych, norweskich, przyrodniczych plenerach Dzieci miały okazję obejrzeć na wielkim ekranie w filmie pt.: „Kacper i Emma – zimowe wakacje” w kinie studyjnym w Pałacu pod Baranami. Tytułowi bohaterowie podczas feryjnego wypoczynku u dziadka poznają uroki surowego życia w leśnym domu, uczą się jeździć na nartach, poznają zimowe sporty, spędzają noc na zewnątrz w igloo, bawią sięw lodowym zamku oraz pomagają dziadkom w codziennych czynnościach. Podczas pobytu towarzyszą im nierozłączni, spersonifikowani, pluszowi przyjaciele – odważna Pani Królik i lękliwy Lew. Jak to często w relacjach bywa, nierozłączni przyjaciele doświadczają konfliktu, który wprowadza spore zamieszanie w ich przyjaźni, ale na szczęście z pomocą pluszaków oraz rodziny odzyskują więzi, a ich przyjaźń jeszcze bardziej się umacnia. Ta malowniczo opowiedziana fabularna historia, okraszona animacjami i wesołymi piosenkami uwrażliwia najmłodszych widzów na wartość przyjaźni, silnych więzi rodzinnych oraz pokazuje sposoby konstruktywnego rozwiązywania nieuniknionych konfliktów, pojawiających się w relacjach międzyludzkich.