Na przedstawieniu teatralnym w Cricotece

17 lipca 2023, Autor: admin

W środę, 12.07,23 r. Przedszkolaki obejrzały w Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA w Krakowie spektakl teatralny pt.: „Koziołek Matołek” w wykonaniu artystów Integracyjnego Teatru Aktora Niewidomego ITAN działającego przy fundacji o tej samej nazwie. Przed spektaklem twórca teatru oraz autor scenariusza, adaptacji i  reżyser sztuki, Artur Dziurman skierował do publiczności kilka słów na temat kultowej już historii sympatycznego Koziołka oraz misji teatru. Multimedialne, pełne humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji przedstawienie porwało Dzieci wraz z głównym bohaterem w niezwykle barwną, pełną zabawnych i zaskakujących widza sytuacji i obrazów podróż po świecie, by finalnie dotrzeć do osławionego Pacanowa, w którym Kozy kują. Wiele radości dostarczyły Przedszkolakom wykonane przez artystów piosenki znanych artystów i fantastyczna gra świateł.