MSZA ŚW. DLA DZIECI

13 października 2022, Autor: admin

W czwartek, 06.10.22 r. w kaplicy Zgromadzenia Sióstr Urszulanek UR modliliśmy się w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Dzieci, Rodzin i Personelu Przedszkola, a szczególnie o zdrowie dla Marii, Sylwii, Bolesława i Dominika podczas Mszy św. inaugurującej rok przedszkolny 2022/2023. Mszę św. sprawował ks. kapelan Przedszkola, Mateusz Szymczyk, który podczas homilii rozmawiał z Przedszkolakami o roli kluczy w otwieraniu wielu drzwi i mechanizmów oraz konsekwencjach ich braku lub zagubienia. Prosił dzieci, by zawsze pamiętały o modlitwie, która jest kluczem do serca Pana Jezusa. Dzieci pięknie śpiewały i modliły się. Dziękujemy Siostrom ze Wspólnoty za udział w Eucharystii i wspólną modlitwę, siostrze Natanaeli za oprawę muzyczną, s. Justynie za śpiew Psalmu, a panu Jackowi, instruktorowi gimnastyki korekcyjnej i tańca w Przedszkolu za liturgię Słowa.